Stal Jezierzyce - Kaszubia Studzienice 4-0

Skład:

Józef Pela, Tomasz Zaborowski, Tomasz Pawelski, Robert Prądzinski, Rafał Soldatke, Jacek Dułak, Arkadiusz Gut, Wiktor Gierdalski (Mariusz Lewiński 67 min.), Damian Wajs, Damian Śmiechowski (Fabian Szultka 67 min.), Michał Borzyszkowski

Spotkanie rozpoczęło się bardzo spokojnie. Gra toczyła się głównie w środku boiska. Nasi zawodnicy próbowali zdobyć bramkę. Niestety brakowało ostatniego celnego podania i to w kilku akcjach. Najbliżej zdobycia bramki był Damian Śmiechowski, dostał piłkę w polu karnym, niestety szybko do niego doskoczył bramkarz i trafił prosto w niego. Po dośrodkowaniu przez Wiktora Gierdalskiego z rzutu rożnego strzałem głową blisko zdobycia bramki był Jacek Dułak, niestety uderzył za słabo. W 35 min. nieupilnowany Maciej Miecznikowski dostał piłkę na 25 metrze i posłał piłkę w samo okienko bramki, nie dając szans naszemu bramkarzowi. Pierwsza połowa po bardzo wyrównanej grze, kończy się wynikiem 1-0 dla gospodarzy. Po przerwie podobny obraz gry. Dopiero w 67 min. popełniamy błąd i tracimy drugiego gola. Strzelcem Mateusz Rawski. Trener Paweł Gostomski postawił w tym momencie wszystko na jedną kartę i Rafał Soldatke przeniósł się z obrony do ataku. Niestety już 3 min później tracimy kolejną bramkę. Co podcięło nam kompletnie skrzydła. Bramkę zdobyła Łukasz Skierka. W 75 min. Fabian Szultka oddaje strzał z 25 m, jednak świetną paradą popisał się golkiper Stali, wybijając futbolówkę na rzut rożny. W 80 min gospodarze nas dobijają i ponownie Łukasz Skierka zdobywa bramkę na 4-0.

Wypowiedź trenera Pawła Gostomskiego:

Niestety nie potrafiliśmy sobie stworzyć dogodnych sytuacji podbramkowych w tym spotkaniu. Brakowało nam pomysłu na grę. W dodatku Stal wykorzystała nasze błędy. W końcówce się otworzyliśmy, przez co straciliśmy jeszcze dwie bramki.