SKO: Kaszubia - Czarni 0-1

Kaszubia Studzienice - Czarni Czarne 0-1

Skład:

Józef Pela, Tomasz Zaborowski, Rafał Soldatke, Arkadiusz Gut, Tomasz Pawelski, Jacek Dułak (Damian Śmiechowski 75 min), Michał Borzyszkowski, Wiktor Gierdalski (Artur Rzepiński 63 min), Mariusz Lewiński, Marcin Przytuła, Łukasz Hinc

W niedzielę 13.05.2017 r. Kaszubia Studzienice podejmowała na własnym stadionie drużynę Czarnych Czarne. Początek spotkania to wyrównane widowisko. W 10 min. zawodnik gości oddał strzał z 15 m Józef Pela zmierzającą piłkę w okienko bramki sparował na poprzeczkę, Wiktor Gierdalski próbował wybić piłkę, jednak posłał futbolówkę prosto przed pole karne, gdzie znajdował się Kacper Kaczmarek, który oddał mocny strzał nie dając szans naszemu bramkarzowi. Od tego momentu goście skupili się na grze w defensywie. Nasz zespół próbował się przedostać przez obronę zawodników Czarnych. Dobrą okazje na zdobycie bramki miał Tomasz Zaborowski po rzucie rożnym w zamieszaniu w polu karnym piłka spadła mu pod nogi, niestety jego strzał obronił golkiper Czarnych. Strzałem z dystansu szczęścia próbował Jacek Dułak, uderzył piłkę bardzo mocno, niestety świetną interwencją popisał się bramkarz gości i końcówkami palców wybił piłkę na rzut rożny. Marcin Przytuła dośrodkował z kornera w pole karne na głowę do Rafała Soldatke, jednak ten posłał piłkę nad poprzeczką. Do przerwy wynik 0-1 dla Czarnych. Druga część spotkania to ewidentna przewaga gospodarzy.  Świetną okazję miał kapitan Michał Borzyszkowski, znalazł się w sytuacji sam na sam, niestety uderzył obok słupka. w 55 min Marcin Przytuła oddał strzał z półwoleja z 30 m, niestety znowu świetną paradą popisał się bramkarz gości i zdołał obronić piłkę zmierzającą pod poprzeczkę. W 70 min Artur Rzepiński próbował zaskoczyć bramkarza z ostrego kąta, jednak piłka trafiła w boczną siatkę.  W końcówce ponownie świetną okazję miał Michał Borzyszkowski, jednak tak jak wcześniej posłał futbolówkę obok bramki.  Nie takiego niedzielnego popołudnia spodziewali się zawodnicy oraz sympatycy klubu.  Przegrywamy z Czarnymi 0-1. Sytuacja w tabeli zrobiła się bardzo nieciekawa. Znajdujemy się na pozycji spadkowej.

Praktycznie przeważaliśmy cały mecz, niestety nie udało nam się wykorzystać sytuacji, które sobie stworzyliśmy. Kolejny mecz w którym zabrakło nam odrobiny szczęścia