Rezerwy zremisowały 4:4 w Siemirowicach

Trener Miłosz Augustynowicz w meczu z Bazą 44, miał do dyspozycji 17 zawodników. Z pierwszej drużyny zagrali: Grzegorz Jabłoński, Rafał Soldatke, Mariusz Lewiński i Wojciech Werra. Spotkanie było wyrównane, nie brakowało w nim emocji. Prowadzenie pierwsza objęła Kaszubia II. W 6 min. na 0:1 trafił Fabian Szultka. Pół godziny później Baza prowadziła już 3:1. W 34 min. na solowy rajd zdecydował się M. Lewiński. Przedryblował czterech rywali i zdobył kontaktową bramkę. Tuż przed przerwą stan meczu wyrównał F. Szultka, strzałem z rzutu wolnego. W drugiej połowie studzieniczanie wyszli na prowadzenie za sprawą W. Werry. Bramkarz odbił jego pierwsze uderzenie, ale po dobitce musiał wyciągać piłkę z siatki. Parę minut później kontuzji doznał bramkarz Kaszubii i musiał opuścić boisko. Wynik 3:4 utrzymał się do 82 min. Po dalekim wyrzucie z autu w pole karne, jeden z zawodników gospodarzy przedłużył piłkę głową , a ta przeleciała do następnego, stojącego 2 metry przed bramką, który trafił do siatki. Do końca już nic się nie zmieniło i mecz zakończył się podziałem punktów.