Klasa B: Kaszubia II - KS II Damnica 3:2

W ostatnim meczu sezonu 2018/19, druga drużyna Kaszubii Studzienice udanie zrewanżowała się ekipie ZS II Damnica, za jesienną porażkę. Najlepszy strzelec Kaszubii II - Damian Jakubek, zdobył dwa gole w tym meczu i wyprzedził w klasyfikacji strzelców Dawida Kiełpińskiego z Victorii Dąbrówka. Napastnik Kaszubii z 23 bramkami na koncie, zapewnił sobie tytuł wicekróla strzelców grupy drugiej słupskiej Klasy B. Zwycięstwo z Damnicą mogło być bardziej okazałe,gdyby studzieniczanie wykorzystali przynajmniej połowę ze stworzonych okazji pod bramką rywali.  W pierwszym składzie gospodarzy zagrało czterech zawodników z pierwszego zespołu: Arkadiusz Gostomczyk, Artur Olik, Robert Prądzinski i Konrad Bartelik. Pierwsze 45 minut należało do gospodarzy. Gola na 1:0 strzelił D. Jakubek, po podaniu A. Gostomczyka. Piłkarze z Damnicy wyrównali w 39 minucie. Tuż przed przerwą strzał z bliska Mateusza Szultka, dał Kaszubii ponowne prowadzenie. Druga połowa była wyrównana. W 54 minucie D. Jakubek podwyższył na 3:1. W 72 minucie po szybkiej kontrze, goście zdobyli kontaktową bramkę. Kaszubia mogła natychmiast odpowiedzieć ale kapitan Dariusz Pluto Prondziński przestrzelił rzut karny podyktowany za faul na D. Jakubku. W ostatnich kilkunastu minutach meczu oba zespoły miały swoje okazje do zmiany wyniku. Piłkarze Kaszubii mieli ich więcej. Bezskutecznie bramkarza rywali próbowali pokonać A. Olik i kilkukrotnie D. Jakubek.

Kaszubia II Studzienice - ZS II Damnica 3:2 (2:1)

Bramki: D. Jakubek 27, 54, M. Szultka 45 - L. Golański 39, Freund 72

Kaszubia II: Tyszka - Kłopotek (60 Jażdżewski), Pluto Prondziński, M. Szultka, R. Prądzinski - Olik, Gierszewski, Depka Prądziński - Bartelik, D. Jakubek, Gostomczyk (70 P. Wasiniewski)