Klasa B: Kaszubia II Studzienice - Grom Nakla 2-1

W sobotę 08.09.2018 r. o godzinie 17:00 Kaszubia II Studzienice podejmowała na własnym stadionie Grom Nakla. Mecz był bardzo wyrównany i to goście wyszli na prowadzenie w 32 min, a bramkę zdobył Zbigniew Litwin. Najlepszą okazję na wyrównanie miał Damian Śmichowski, jednak w sytuacji sam na sam strzelił w bramkarza. Druga część spotkania należała do nas. W 49 min Damian Jakubek został sfaulowany w polu karnym. Arbiter spotkania wskazał na jedenasty metr, do piłki podszedł  Dariusz Pluto-Prondziński. Uderzył, piłka wpadła do siatki, jednak sędzia kazał powtórzyć rzut karny. Na nasze szczęście kapitan Kaszubi znów się nie pomylił i ponownie umieścił futbolówkę za linią bramkową. W 51 min Damian Jakubek w sytuacji sam na sam zdobył bramkę i tym samym ustalił wynik spotkania na 2-1. Końcówka meczu była bardzo nerwowa, jednak goście nie zdołali już zdobyć bramki.

Kolejne spotkanie odbędzie się na wyjeździe w Nożynie w niedzielę o godzinie 15:00 serdecznie zapraszamy.